www.pay.web.tr

WWW.PAY.WEB.TR

Paykasa Bozdurma

Astropay kart almak için ne yapmak gerekir?

Daha hızlı ve güvenli şekilde sorunsuz alışveriş için ön ödemeli elektronik para kartı olan paykasa ile alışverişleriniz daha eğlencelidir. Bir seferlik kullanımı olan paykasa kart ile güvenli ve hızlı şekilde alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm dünya üzerinde yaygın şekilde kullanılan paykasa kart ile alışverişlerinizde asla sorun yaşamazsınız. Paykasa yetkili bayilerinden ya da internet üzerinden hizmet veren sitelerden paykasa kartınızı rahatlıkla alabilirsiniz.

Neden bizimle çalışmalısınız?

  • Tüm işlemleriniz SSL sertifikalı hattımız üzerinden gerçekleştirilir.
  • Yapacağınız paykasa bozdurma işlemleriniz yaklaşık l0-15 dakika içinde profesyonel destek ekibimiz tarafından güvenli şekilde gerçekleştirilir.
  • Ülke genelinde en yüksek Euro kur miktarı düşünülerek işlemleriniz gerçekleşir.
  • Hiçbir kişisel bilginiz diğer şahıslarla paylaşılmaz.
  • Canlı destek ekibimizden istediğiniz zaman yararlanma imkanı bulursunuz.

Tüm dünyada rahatlıkla ve güvenli şekilde kullanılan astropay kart ile tüm alışverişleriniz daha pratik ve kolay olmaktadır. Online olarak yapacağınız tüm alışverişlerinde astropay logosu olan tüm sitelerde rahatlıkla alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Güvenli ve kalite hizmet almak için astropay karttan yararlanırken güvenli olduğunu düşündüğünüz sitelerden karta sahip olmalısınız.

Astropay kart alırken müşteri kaydının yapılması gerekir. Bunun için ad ve soyadı bilgileriniz ile telefon ve e-mail bilgileriniz bu işlem için yeterli olacaktır. Astropay bozdurma işlemleri için gerekli olacak bu bilgilerden başka sizden herhangi başka bir bilgi istenmez. Hiçbir bilginiz diğer üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Güvenli şekilde kart sistemlerinden yararlanmak ve işlemlerinizi güvenli ortamlarda gerçekleştirmek istiyorsanız www.pay.web.tr internet sitemizi ziyaret ederek tüm hizmetlerimizi inceleyebilir ve uzman ve profesyonel ekibimiz ile iletişime geçerek her an istediğiniz her yerde canlı destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir