Anasayfa

Marmaris Başta Olmak Üzere Türkiye Geneli Game Pin, Seo, Web Yazılım, Web Tasarım ve İnternet Sitesi Hizmetleri Sunmaktayz.

Web Tasarım | Game Pin | Seo Hizmetleri DEKA BİLİŞİM

Marmaris Web Tasarım

Türkiye geneli Made In Turkey Markası altında hizmet sağlayan firmamız Marmaris Web Tasarım olarak Marmaris‘te binlerce firmaya hizmet etmiş olmaktan büyük onur duyar.Sizlere mobil uyumlu seo tabanlı google algoritmaları rapor lamalarından  tam puan alacak web tasarım siteleri sunmak temel ilkelerimiz arasındadır.

Marmaris Seo Tasarım

Google ilk sayfalara çıkma kısaca SEO olarak adlandırılan web işlemlerini Marmaris Seo olarak yüzlerce kurumsal referansı başarıya taşımış olan firmamız sizleri de google da zirveye taşımak için yapmanız gerek sadece Marmaris Web Tasarım ve Seo Firmamız ile irtibat kurmak.

Marmaris Sosyal Medya

Günümüzde teknoloji ilerledikçe insanlar kendilerini ve firmalarını siber yani internet ortamlarında tanıtmanın daha etkili olduğunun farkına varmışlardır. Web sitesi yanında Sosyal Medya hesaplarınız da siber dünya da sizlerin aynası haline gelmiştir. Etkili bir sosyal medya hesabı için konusunda uzman kişilerden yardım almanızı tavsiye ederiz

Seo Optimize

Firmanızın Google vb. Arama Motorlarında İlk Sayfada Sergilemenin En Kolay Yolu Marmaris Seo Tasarım

Wordpress Site

Yönetim Paneli Müşterilerin Kullanımı İçin Uygun, Php Tabanlı WordPress Temalı Mobil Uyumlu Web Siteleri.

Joomla Site

Yönetim Panelli, Seo Uyumlu Profesyonel Kodlanmış Php Altyapılı Joomla Temalı Web Siteler.

Marmaris Web Tasarım Kimdir?

Seo Uzmanı ALİ YILMAZ

2002 yılı itibarı ile web tasarım sektörüne adım atan firmamız 2006 yılı itibarı ile İsviçre ve Amerikada Gerekli sertifikaları alarak Seo ( search engine optimize ) Hizmetine de başlamıştır.Öncelikle Türkiye de İstanbul ve Ankara ‘ da önemli çalışmalara imza atan şirketimiz 2013 yılı itibarı ile Muğla ili Marmaris İlçesin de de seo ve web tasarım firması olarak faaliyetlerine başlamıştır.Seo Türkçe tercüme de arama motoru optimizasyonu olarak translate olsada tam olarak manası Arama Motorları Mühendisi Anlamına Gelmektedir.Türkiye Seo mesleğini yetkili kurslar fazla olmaması nedeniyle web masterlar ve kolaya kaçan hackerlar yapmaktadır.Bu nedenle Seo Hizmetinden Tam Olarak Sonuç Alabilmeniz İçin Muhakkak kurumsal Bir şirket ile çalışmalı ve anlaşmanızı en az bir yıl olarak yapmanız gerekmektedir.Bazı Uyanık arkadaşlar sitenize hacklink gibi spam programlarla link ve hit atarak kısa bir sürede sitenizi yukarlara çıkarır sizin paranızı alır ve kayıplara karışır.Bu Şekil Spamla Üst Sıralara Çıkan Siteler 3 ay içinde SPAM ve Ban yiyerek bir daha asla Google da Üst Sıraları bırakın ilk 100 sayfaya bile giremezler.Bir sayfanın İlk sıraya Çıkma Sürece 3 ay ile 8 ay arası kriter ve kelimelere göre değişiklik gösterebilir.Biz seo çalışmamızı google protokollerine uygun olarak en yeni algoritmalarla gerçekleştiririz ve yaptığımız seo hizmeti daima kalıcı olur.Seo Hizmetimizde faydalanıp bir an önce müşteri kitlenizi artırmak için müşteri hizmetlerimiz ile contact kurarak detaylı bilgiler ve fiyatlandırmalar alabilirsiniz.Bizleri Seçtiğiniz ettiğiniz için teşekkür ederiz.Şunu Unutmayalım Seo ile Web Tasarım Tamamen Farklı dır.Ayrıca seo internet siteleri ile web master siteleri arasında çok büyük farklar vardır.

Seo ve Web Tasarım İçin

Web Tasarım ve Seo Uzmanı İhtiyacınız İçin 0505 140 09 80 Seo Firmamız Türkiye Geneli Seo Hizmeti Sağlamaktadır.Dileyen Müşterilerimiz ile Noter Sözleşmeli Seo Hizmeti Verilir. Seo Hizmetimizde Hedef İlk Etapta İlk Sıra Olsa’da Google Bot İndex Saatlerine Göre İlk Sıra Bazı Durumlarda Değişkenlik Gösterebilir. Seo Hizmetinde Normal Süreç Her Ne Kadar 45 Gün Olsa Dahi Sektör de Bulunan Talebe Göre Bu Süreç 90 ile 120 Gün Arası da Sürmektedir.

Seo ve Web Tasarım Hakkında

Seo Firmamız ayrıca Marmaris Başta olmak üzere Tüm Türkiye Geneli Web Tasarım ve İnternet Sitesi Kurulumu Hizmetleri de vermektedir.Firmanızın Kriterlerine Göre İnternet Sitenizin Kurulumu 45 dakika ile 24 Saat İçerisinde Yapılır ve tarafınıza teslim edilir.Seo Bazlı Sitelerimiz Olması nedeniyle ekstra seo hizmetine ihtiyaç duymazsınız.İnternet sitesi fiyatlarımız tercihlerinize göre 100 TL ile 5000 TL olarak Değişiklik Gösterebilir.Fiyat Konusunda Web Tasarım Satınalma uzmanımız ile görüşüp net bilgiler alabilirsiniz. Üst Düzey Yahoo, Apple Gibi Firmalar İle Ortak Seo Çalışmaları Yürüten Firmamız Sizleri de Portfoylerimiz Arasına Katacak Olmaktan Onurluyuz. . Firması Ayke Group’a Teşekkürler.